во ,

Русин имаше неверојатна среќа: Огромна бетонска плоча падна врз неговиот автомобил…

Надзорните камери на зграда во Владивосток снимија како огромен бетонски блок падна од голема висина врз паркиран автомобил, чиј сопственик имаше неверојатна среќа.

Како што може да се види на видеото, човекот го чистеше автомобилот од снегот кога забележа дека нешто не е во ред. Тој очигледно забележа дека нешто паѓа, па се тргна на страна, а бетонската плоча падна и го смачка автомобилот.

Супер Попуст -25%!

Како што пренесуваат руските медиуми, станува збор за покрив на вентилациски отвор кој паднал поради тежината на снегот.

Што мислиш?

28 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Сакам маникир како на Бритни Спирс, фризура како на Анџелина Џоли, педикир како на Наоми Кемпбл…

Од кого учат паметните луѓе?