во ,

Сакам маникир како на Бритни Спирс, фризура како на Анџелина Џоли, педикир како на Наоми Кемпбл…

Супер Маица, Супер Цена

Во салон за убавина.

– Сакам маникир како на Бритни Спирс, фризура како на Анџелина Џоли, педикир како на Наоми Кемпбл…

– А лицето како на Жерар Депардје ли да го оставиме?

Што мислиш?

26 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кој вели дека зимата доаѓа – 5 дестинации каде што летото трае засекогаш, а кои ќе ве маѓепсаат со своите убавини

Русин имаше неверојатна среќа: Огромна бетонска плоча падна врз неговиот автомобил…