во ,

Сакам фризура како на Шакира, шминка како на Анџелина Џоли…

Реклама

Во еден салон за убавина влегува една шмизла:

– Сакам фризура како на Шакира, шминка како на Анџелина Џоли и маникир како на Аријана Гранде!

Вработената со љубезен тон ѝ одговара:

– Се разбира, госпоѓо! А лицето да остане ли како на Мистер Бин?


Неверојатен Попуст -30%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Огледалце, огледалце мое, кажи ми на светот најубав кој е?

Ова средство помага ли, јас пробав се и сешто и ништо не ми помогна…