во ,

Сакате божиќни филмови? Овие „тајни“ кодови од „Нетфликс“ ќе ви го подобрат празничното расположение

Ако сте од оние што многу сакаат да гледаат божиќни филмови, но секоја година изборот ви паѓа на петте исти што се прикажуваат на телевизија, ви донесуваме листа со „тајни“ кодови на „Нетфликс“ што ќе ви помогнат да ги изберете и да ги изгледате најдобрите.

Неодамна еден корисник на „Редит“ ги објави и кодовите што ги користи овој познат сервис за стриминг за пребарување за да го скрати времето за избирање филмови.

Божиќните филмови на „Нетфликс“ се разновидни, па некогаш е тешко да се одлучите кој е најдобриот избор.

За да не се разочарате, со помош на овие кодови, кои треба само да ги впишете во пребарувачот на „Нетфликс“, ќе го пронајдете она што е најдобро за вас.

Британски божиќни детски и семејни филмови: 1527064

Канадски божиќни детски и семејни филмови: 1721544

Божиќни детски и семејни филмови: 1474017

Божиќни детски и семејни филмови за деца од 5 до 7 години: 1477201

Божиќни детски и семејни филмови за деца од 8 до 10 години: 1477204

Божиќни детски и семејни филмови за деца од 11 до 12 години: 1477206

Божиќни детски и семејни филмови од 90-тите: 1476024

Европски божиќни детски и семејни филмови: 1527063

Божиќни филмови за гледање со пријателите: 1394522

„Feel-good“ божиќни филмови: 1475066

Хумористични божиќни филмови: 1475071

Што мислиш?

27 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

8 Цртани филмови кои ќе ве вратат во детството

Шефе, знаеш ли како се колне политичар?