во ,

Сакате да одите во рајот или во пеколот?

Починал некој цариник и оди кај Свети Петар и го прашуваат:

– Сакате да одите во рајот или во пеколот?

– Па, јас би сакал некаде измеѓу, ако може на граница.


Кул Маици: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Колешке, да не паднавте на испит?

Цветко видел оглас: „Третман за слабеење – 12 килограми за само 2 дена“. И решил да се пријави…