во ,

Светско првенствo у фудбал треба да играат Аргентина и Македонија…

Реклама

Светско првенствo у фудбал треба да играат Аргентина и Македонија.

Тренерот му вика на Перо:

Перо ти ќе се залепиш за Меси и нема да му дадиш да мрдне!

И стварно Перо не му дава на Меси да мрдне.

Арно ама Ристо му ја враќал топката на голманот и си зак’кал автогол.

1:0 после пет минути Ристо со глава ја враќал на голманот и 2:0 и тренерот се издрал:

Пероо! Остај го Меси! Држи го Ристо! Оти ни еба мамата!


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Κаκо се виκа маж што се женел 5 пати…

Влегува каубоец во бар, нарачува виски и таман да се напие, се слуша глас…