во , , ,

Секојдневниот живот на луѓето кои живеат „во облаците“

Во источните делови од Азија, многу луѓе се соочени со суровите услови, мораат да живеат на сосема поинаков начин од она на што за нас претставува нормално. Замислете секој ден вака да си одите дома?

Што мислиш?

28 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Проверете дали сте ‘скриен гениј’: Популарната загатка на Да Винчи ретко кој може да ја реши

21 Неверојатни примери на 3D улична уметност со креда