во ,

Се враќа Трпе сабајле со лепче во рака, по пат го среќава комшивката…

Реклама

Се враќа Трпе сабајле со лепче во рака, по пат го среќава комшивката:
– Мек ли е Трпе?
– Ееее, да беше тврд мислиш по леб сега ќе одев!


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Цветко се пушта на девојка и и вика…

Во преполн автобус стои висок дечко, од едната страна го притиска 20 годишна девојка…