во ,

Се договорило машко друштво да гледаат заедно натпревар…

Реклама

Се договорило машко друштво да гледаат заедно натпревар. И, секако, сите можат освен еден оженет. Неколку минути по почетокот на првото полувреме, и тој се појавува.

– Од каде ти? – го прашуваат.

– Нема да верувате, јас седам на каучот кога некој ми ги покрива очите… Кога она, мојата жена, во секси долна облека, проѕирна ноќница, штикли, нашминкана и ме зема за рака и ме води во кревет. Таму ми дава лисици и вели:

– Заврзи ме за креветот.

– Јас ја заврзав и таа ми вели:

– А сега прави што најмногу сакаш! И еве ме, јас дојдов.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Разговараат Англичанка, Французинка и Македонка како тие ги дресираат своите мажи…

Отишол студент на испит. После испитот другите го прашуваат како поминал…