во ,

Се караат двајца ќелави: Ти си поќелав од мене!

Реклама

Се караат двајца ќелави:

– Ти си поќелав од мене!

– Па, како кога ти немаш ниту едно влакно на главата?

– Па, така, ти имаш поголема глава!


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Џокица ако ти дадам два зајака, уште два и уште два зајака. Тогаш колку зајци ќе имаш?

Разговараат баба и внука: Бабо зошто имаш толку малку заби?