во ,

Се караат малиот Џоле и малиот Трпе…

Реклама

Се караат малиот Џоле и малиот Трпе:

– Татко ми е подобар од татко ти.

– Е, татко ми е подобар.

– Епа, мајка ми е подобра од твојата мајка.

– Знам, и татко ми така вика.


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Зоки Поки ја прашува наставничката: Наставничке, ги прегледавте ли тестовите?

Брат ја осетив нешто ми врти муабет деца семејство ова она…