во ,

Силуети на зајдисонце: Одлично осмислени фотографии кои ќе ве одушеват

Зајдисонцето е магичен момент од денот кој секогаш заслужува да биде овековечен.

Крутик Такур е талентиран фотограф од Индија која создава прекрасни фото-дела со силуети на зајдисонце. Фотографиите се одлично осмислени, направени во вистински момент и од правилен агол.

Што мислиш?

28 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Талентиран артист ја прикажува суровата реалност и лошите страни на модерното општество

Со какви (не)пријатни ситуации се соочуваат луѓето на различни работни места?