во , ,

Сине, беше ли некој чичко док не беше ја туј?

Вратија се муж од Авганистан и проверуе да ли га варала жена.

– Сине, беше ли некој чичко док не беше ја туј?

– Не, тато.

– А чоколаду даде ли ти?

– Даде…

Што мислиш?

26 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кои се најбогатите Тиктокери? Ова се децата кои што „владеат“ со светот – еве колку заработуваат

Запознајте ја најубавата судијка во светот, младата Каролина