во ,

Славата е многу добра за забите – погледнете какви заби имале овие ѕвезди на почетокот на кариерата

Изгледа дека славата ги поправа забите. Во продолжение можете да видите како изгледала насмевката на овие ѕвезди на почетоците на нивните кариери.

Здравите и убави заби можат многу да влијаат на тоа како ве доживуваат другите, а тоа најдобро го знаат ѕвездите кои одлучиле да ги “средат” своите заби откако се прославиле.

На социјалните мрежи кружи галерија од фотографии на кои се споредуваат забите на славните лица од почетокот на кариерата и откако се прославиле, а разликите кај некои од нив се драстични.

Некои од ѕвездите кои ги “средиле” своите заби и ја потполниле својата насмевка откако се прославиле, можете да ги погледнете на приложените фотографии.

Карди Б.

Николас Кејџ

Мајли Сајрус

Том Круз

Морган Фримен

Беки Г.

Дејвид Бекам

Деми Ловато

Дакота Johnонсон

Зак Ефрон

Kylie Jenner

Ben Affleck

Кристијано Роналдо

Ејми Вајнхаус

Што мислиш?

17 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Знаеш ли што прочитав? Пиењето ти го скратува животот двојно!

11 Ѕвезди кои наликуваат на други славни личности во младоста