во ,

Сликите каде што извикавме: „Нема логика!“

Имагинацијата на фотографите може да биде безмилосна. А понекогаш ѕвездите едноставно се редат на таков начин што во кадарот се појавуваат предмети кои се целосно несоодветни за времето и местото. Тимот на „Навалица“ собра фотографии кои немаат никаква логика. Има само нешто што не очекувате да го видите.

Кола на балкон на 4 кат. Како ја внесоа таму?

Од мајсторите кои сакаат деца

Реклама

Да се ​​изгради брод за крстарење на врвот на планина? Во Јужна Кореја тоа не е толку невозможно.

Не сте сигурни што е почудно: мачката во фрижидер или фактот дека во фрижидерот има само млеко

Има нешто чудно овде

Кога имате само едно шише рум и многу, многу игри

Кога во куќата нема ниту едно чисто тенџере

Шведски ресторан во САД одлучил да одгледува кози на својот покрив

Доброто е што кога ќе пораснеме добиваме нормални тоалети

Можеби дизајнерот е воајер

Лав: „Ајде да одиме другар, никој нема да те повреди“

Најизлишните скалила на светот

Подарете им на сите соседи вакво пијано!

Одлично обележување

Добро успеа

Нема време за објаснување. Не е погодно да се поставува асфалт на дожд, поладно е – коси сено во ноември

Повеќе прашања отколку одговори.

Едноставно шахта во средината на ходникот

Наскоро на сите новогодишни елки во земјава

Кутија со путер на баба.

Стоунхенџ направен од работниците


Кул Маици: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

22 Мачки кои природата ја искористила сета своја имагинација за да ги создаде

Каква е визијата на 11 актери од „Гладијатор“ 22 години подоцна