во

„Слуга 2“ со Милош Биковиќ: Филмскиот хит сега и во македонските кина

„Слуга 2“ претставува вистинска сензација во светот на филмот. Со својата неодолива хумористична и забавна приказна, овој филм ги полни кино салите и собира одлични критики. Главната улога ја игра Милош Биковиќ, чиј перформанс нуди смешни и уникатни моменти кои го прават филмот must-see за сите љубители на добриот филм.

Филмот „Слуга 2“ ги соборува сите рекорди со својата гледаност. За само два дена од прикажувањето во Русија, филмот привлекол над 2,3 милиони гледачи, што го прави еден од најуспешните филмски стартови во историјата на руската кинематографија. Овие бројки се доказ за неговата популарност и влијанието кое го има врз публикат.

Со задоволство ви соопштуваме дека „Слуга 2“ веќе се прикажува во македонските кина. Љубителите на филмот можат да уживаат во оваа комедија во Cineplexx Skopje City Mall, како и во кината Kinoverzum во Штип и Велес. За најновите распореди на прикажување и резервации, посетите ги нивните веб-страници.


Не пропуштајте ја можноста да бидете дел од оваа филмска авантура. „Слуга 2“ не е само филм – тоа е доживување кое ве води низ емотивни и хумористични моменти. Посетете го вашето најблиско кино и бидете дел од феноменот кој го освојува светот!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ми ги украдоа сите кредитни картички!

Ако умрам прв, ќе се ожажиш ли пак?