во , , , ,

Случајна уметност: 21 Модерни фотографии кои потсетуваат на ренесансните слики

Луѓето споделуваат фотографии кои случајно потсетуваат на сликите од ерата на ренесансата.

Што мислиш?

30 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ќе ги платиш сметките и ќе ти останат уште пари…

25 Илустрации кои на хумористичен начин го прикажуваат мајчинството