во ,

Слушам си паднала на возачкиот испит?!

Реклама

Зборуваат две плавуши…

– „Слушам си паднала на возачкиот испит?!“

– „Да, паднав…“

– „Па како?“

– „Епа влегувам јас во кружниот тек и на еден кружен знак пишуваше 30. И јас 30 пати се завртев в округ и комисијата ми кажа дека паднав…“

– „Леле, сигурно си броела погрешно“.


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јавља се кумановац у радио и вика…

Влегува пациент кај матичниот доктор….