во , , ,

Смешни фотографии од веридба со неочекуван пресврт

Ако барате смешни идеи за фотографии за веридба, вие сте на вистинското место. Подолу е прикажана фотосесија на Јулијана Парк и Бен Ли.

Што мислиш?

29 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

22 “Најдобри” парчиња машка мода за 2021

7 Фотографии кои ќе ве вратат во детството: Вака изгледаше домот на секоја баба