во ,

Снимка од која ќе ви „замрзне крвта“: Голема санта мраз се преврти врз двајца истражувачи на Арктикот

Истражувачите Фред Рокс и Мајк Хорн за среќа ѝ побегнаа на смртта откако сантата мраз на која се качуваа, започна да тоне и се преврти врз нив.

Што мислиш?

26 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Илустратор од Тајван преку стрипови покажува како изгледа животот пред и откако ќе си земете миленик

2045-та година. Трета светска војна. Русите го опколиле Берлин…