во ,

Сопругот ја прашува сопругата…

Реклама

Сопругот ја прашува сопругата:

– Драга, имаш ли некоја љубовна фантазија?

– Имам… да водам љубов на плажа, под палма, додека брегот го прскаат брановите. Насекаде околу нас мирис од егзотични треви, а покрај нас најубавото вино на светот.

– А јас сум одозгора или одоздола?

– Ти си дома!


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Трпе седнал дома и сам си размислува…

Гоце Делчев, Крали Марко и Итар Пејо некако се нашле денес во модерна Македонија…