во , ,

Станало детето во четири наутро и ја моли мајката да му раскаже бајка, а мајката му…

Реклама

Станало детето во четири наутро и ја моли мајката да му раскаже бајка, а мајката му вели:

– Почекај, душо, да дојде татко ти, ќе ни раскаже на двајцата.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Зошто плавуша ја вади вратата од бањата кога се тушира…

Влегува маж во куќата и од вратата вика…