во

Стига плата и одма плаќаш кирија, струја, вода…

Што мислиш?

29 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Бев на роденден и сакав да си одам…

Влегува пијаница во такси и вика…