во , ,

Сè во мојот живот е прекрасно, но ми недостасуваат јаки чувства…

Оди Трпе кај психолог и вели:

– Сè во мојот живот е прекрасно, но ми недостасуваат јаки чувства.

– На што мислите?

– Не знам како да си го качам адреналинот? Се обидов со сè – скокање со падобран, банџи, нуркање… Сакам нешто ново.

– Фатете си љубовница.

– Имам три, не помагаат.

– Тогаш кажете ѝ на жена ви.

Што мислиш?

9 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Урнебесни фотографии од кралското семејство

“Татко и ја дава село не ја дава” одсекогаш ми бил сумљив стих