во

“Татко и ја дава село не ја дава” одсекогаш ми бил сумљив стих

Што мислиш?

27 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Сè во мојот живот е прекрасно, но ми недостасуваат јаки чувства…

20 Бизарни фотографии направени под микроскоп