во ,

Те молам, помогни ми!

Жена започнала да се пораѓа на улица. Во овој момент поминува еден пијан.

Жената:

– Те молам, помогни ми!

Пијаниот:

– Леле, што да правам?

Жената:

– Повлечи го детето за главата!

Пијаниот:

– Опааа, излезе!

Жената:

– Фати го сега за нозете, сврти го наопаку и плесни го по газето!

Пијаниот го плеснал неколку пати по задникот и рекол:

– И повеќе да не влегуваш таму, разбра ли!

Што мислиш?

29 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

21 Смешни фотографии со Николас Кејџ, фотошопиран во најразлични изданија

7 Смешни реакции на децата по провокативниот настап на Џенифер Лопез на Супербоул