во ,

Тип влегува во аптека каде што работи плавуша…

Реклама

Тип влегува во аптека каде што работи плавуша и вели:

– Три кондоми, ве молам.

А плавушата вели:

– За овде или за носење?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Во студен зимски ден, плавуша се обидува да стави ланци на штотуку купениот Фиќо…

Преполна плажа, малиот Дарко отпливал доста далеку од брегот…