во ,

Трпано, што ќе направиш ако мажот те изневери?

– Трпано, што ќе направиш ако мажот те изневери?

– Ќе го изневерам два пати!

– Ако уште еднаш те изневери?

– Ќе го изневерам четири пати!

– Ако уште еднаш те изневери?

– Ќе му го сечам! Што ќе ми е таков маж кој прави курва од мене!

Што мислиш?

27 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Душо, накратко. Треба да сте во градинка во 8:10-8:15, значи разбуди ја Мила во 7:30-7:35. Облечи и хулахопки…

Драга мамо, ние сме добро. Во неделата бевме во Долно Дупени на панаѓур и кога тргнавме дома наидоа некои мангупи…