во ,

Трпе во хотел се јавува на рецепција: Качете се веднаш, жена ми сака да скокне од прозорецот…

Реклама

Трпе во хотел се јавува на рецепција:

– Качете се веднаш, жена ми сака да скокне од прозорецот!

– Што да правам јас?

– Прозорецот не може да се отвори!


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Се возеле американец, французин и македонец во авион. По некое време дошол ѓаволот и почнал да го сече крилото на авионот…

Брачен пар Црногорци имале син кој не зборувал. Сите мислеле дека е нем…