во ,

Трпе си пушта порно и што да види, жена му главна улога…

Трпе си пушта порно и што да види, жена му главна улога.

Гледал, гледал, љут и на крај си вика:

– Добро е што е само на филм…

Што мислиш?

29 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ќе отидам кај комшијата убаво да се договориме

Еј, абе знаете ли дека на Марс има суштествени?