во , ,

Уметник ги замислува Дизни принцезите со по некое кило вишок

Илустрации ги прикажуваат Дизни принцезите доколку имаа по некое кило вишок…

Што мислиш?

28 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Овој Босанец знае како да игра на свадба, а да го избегне вирусот

Девојка се растегнувала со тренер, а потоа ѝ се случила најнепријатната можна ситуација