во ,

Уметница заглавена во карантин го користи своето слободно време да наслика цвеќиња низ целата нејзината куќа

Да се биде заглавен во карантин е одлично време за реализирање на интересни проекти. Денес имаме прекрасен проект на француската уметница Натали Лете. Таа го искористила своето слободно време и уметнички вештини за да ја претвори својата куќа на село во прекрасно уметничко дело со рачно сликање цвеќиња по ѕидовите.

Што мислиш?

28 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Нешто навистина не е во ред со овој бодибилдер

22 Фотографии со мачки кои си прават селфиња