во , ,

Уште еден чуден тренд за убавина на Инстаграм: Хало веѓи

Зошто има две нормални веѓи кога една чудна веѓа е доволна? Жените на Инстаграм ја покажуваат својата љубов за една веѓа со хаштагот #HaloBrows.

Што мислиш?

4 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Пред секс, си помагаат еден со друг да се соблечат…

Трпе пиел ладно пиво и го заболело грлото…