во ,

Фамилијарен разговор во источна Македонија: 1988 VS. 2018

Што мислиш?

26 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Како ти се допаѓа…

Кога ќе се занесеш во глеање Мастер Шеф…