во ,

Фата се фали на пријателките…

Реклама

Фата се фали на пријателките:

– Слушајте девојки, ослабев цели 10 килограми!

Пријателките:

– Па како успеа?

Фата:

– Компир, морков, пиперка…

Пријателките:


– Варени или пржени?

Фата:

– Копани!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Си било едно момче и сите го викале Жути…

Зетот го прашува докторот за здравјето на тештата…