во ,

Фрлил со чаша по келнерот, па заработил нокаут од кој тешко се закрепнува

Оваа брза и конкретна тепачка во бар завршила уште пред да започне. Погледнете го видеото!

Што мислиш?

4 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

30 Прекрасни илустрации на еден пар: Љубовта е…

15 Холивудски ѕвезди за кои не очекувавме дека ќе наполнат 40 години во 2020