во ,

Холивудска глумица му се обраќа на својот маж…

Реклама

Холивудска глумица му се обраќа на својот маж:

– Џон, побрзај! Твоите и моите деца се тепаат со нашите!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Го кара таткото својот веќе возрасен и оженет син, па му вели…

Зошто жените ги тријат очите кога ќе се разбудат наутро…