во ,

Цветко врти на телефон: Ало! Да повелете…

Реклама

Цветко врти на телефон:

– Ало!

– Да повелете.

– Дали е тоа Тетовската млекара?

– Не.

– Па тогаш што кревате?!


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Зошто Влав не купува Кока кола? Затоа што на шишето пишува…

Полицаец запира кола и и вели на плавушата зад воланот: Добар ден. Документите ве молам…