во ,

Цветко се пушта на девојка и и вика…

Реклама

Цветко се пушта на девојка и и вика:
– Ти си најубавата, најзгодната и најдобрата девојка која некогаш ја имам запознаено!
А девојкава му враќа:
– Ај бе не лажи, само сакаш да ме легнеш!
А Цветко:
– Опаа, дури и паметна си!


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Знаеш англиски…

Се враќа Трпе сабајле со лепче во рака, по пат го среќава комшивката…