во ,

Што мислиш, колку години имам?

Реклама

Трпана си купила цел сет за козметика, се нашминкала, се средила и му вели на Трпе:

-Што мислиш, колку години имам?

Трпе враќа:

-Според косата 18, според лицето 22, а според телото 21.

-О, драги колку си мил…

И на тоа Трпе вели:

-Чекај, уште не сум ги собрал!


Неверојатен Попуст -30%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Итар Пејо си купил нов автомобил директно од производителот, бил бескрајно навреден…

Љубов моја, ако спиеш, прати ми го твојот сон…