во

Што ќе се добие ако се вкрстат октопод и Прилепчанец?

Што мислиш?

27 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

22 Смешни фотографии од луѓе кои продаваат огледала на интернет

Сопругот направил компилација од забавни фотографии од патувањата со неговата жена