во ,

Јавља се кумановац у радио и вика…

Реклама

Јавља се кумановац у радио и вика:

– Ја најде новчаник!

– Доброо, и што најде у њега?

– Па имаше 1500 евра и 150 000ден и лична карта на име Зоран.

– И добро, што сакаш сг?

– Па ако може една песна за Зокитаааа!!!


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Љубов моја, ако спиеш, прати ми го твојот сон…

Слушам си паднала на возачкиот испит?!