во ,

Јас одам да се бањам, пазете се ако го нема саатот, првак сум во бокс!

Боксер иде на плажа, го остава златниот саат и пишува порака:

-Јас одам да се бањам, пазете се ако го нема саатот, првак сум во бокс!

После некое време излегува од вода и оди да си го земе саатот.

Кога – што да види!Саатот го нема а има оставено порака:

-Ма мене ми е гајле што си ти првак во бокс, јас сум првак во трчање!


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кажете нешто да направам, ако можам да го направам ќе ве убијам, ако не можам ќе ве оставам живи…

Пребрзо? Нема везе чоек, не шибав поише од 80.