во ,

Љубов моја, ако спиеш, прати ми го твојот сон…

Реклама

Заљубена девојка праќа СМС со многу љубов на мобилниот телефон на својот сакан:

Љубов моја,

Ако спиеш, прати ми го твојот сон,

Ако се смееш, прати ми ја твојата насмевка,

Ако пак плачеш, прати ми ги твојте солзи.

…Те Сакам!


Дечкото одговара:

Љубов моја,

Серам…. Што да ти пратам???


Неверојатен Попуст -30%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што мислиш, колку години имам?

Јавља се кумановац у радио и вика…