во ,

Џиновски гуштер влегол во супермаркет на Тајланд и почнал да уништува сè пред себе

Една стравична сцена се одвивала во супермаркетот „7 Eleven“ на Тајланд, каде џиновски гуштер одлучил да направи пустош, буткајќи ги производите од полиците.Што мислиш?

28 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

7 Фотографии кои покажуваат што всушност се случува зад филмските камери

Светските милијардери додадоа 5.000.000.000.000 долари на нивното богатство за време на пандемијата