во ,

10 Фотографии докажуваат дека не ги фрламе предметите, иако одамна им дошол крајот

Реклама

Без разлика дали бидејќи се скршиле, се „истрошиле“ или се расипале, многу предмети по некое време мораме да ги замениме со нови.

Но, изгледа на некои луѓе им е тешко да се разделат со работите што ги користеле со години.

Смешни фотки од предмети кои одамна требало да бидат фрлени:

Скршена картичка „поправена“ со конец

Неупотреблив џогер

Максимално искористен молив

Нож за сечење

Чорапи кои станале проѕирни

Четка за заби со две-три влакна

Лаптоп кој се држи со „последни сили“

Далечински управувач


Сунѓер за садови

Рачка за играње


Неверојатен Попуст -30%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

14 Смешни слики од родители кои докажуваат животот со деца не е воопшто лесен

13 Најлегендарни и најсмешни вицови за Чак Норис