во , ,

100+ Фотографии кои докажуваат дека некои луѓе едноставно немаат среќа во животот

Ви се случило ли некогаш да имате ден кога ништо не ви оди како што треба и се прашувате што сте згрешиле за да го добиете тоа?

Сите сме имале таков ден, но разликата е во тоа, на кого му била полоша ситуацијата.

Па, додека има такви кои среќата ги прати на секој чекор и успеваат да избегнат секаква непријатна ситуација, постојат и такви кои се вистински баксузи.

Фото докази дека постојат луѓе кои воопшто немаат среќа во одредени ситуации:

Видео на неделата

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Совети од една плавуша околу проблемот со дебелеењето

19 Забавни илустрации со кои не можете да не се идентификувате