во ,

11 Фотографии кои се доказ дека татковците и децата се урнебесно дуо

Некои татковци имаат одлична смисла за хумор и се грижат на нивните деца никогаш да не им е здодевно. Таквите спомени остануваат за цел живот, а ако сме доволно среќни, остануваат забележани и на фотографии. Оваа галерија на вицкасти татковци и деца го докажува токму тоа.

Што мислиш?

33 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Си иди Мујо од службен пат и ја начекува Фата со Хасо…

20 Неверојатни фотографии кои изгледаат како да се направени во паралелен универзум