во ,

12 Познати личности кои тотално го променија стилот и изгледот

Физичката трансформација може да донесе чувство на подмладување и може да има терапевтски придобивки, што означува нов почеток. Во случај на познатите личности, промената во изгледот често претставува промена во нивната кариера или јавен имиџ. Ова може да се должи на промените во модните трендови, изборот на животниот стил или козметичките подобрувања, но гледањето на нивните фотографии пред и потоа е фасцинантно.

1. Адел

2. Мадона

3. Леа Микеле

4. Лана Дел Реј

5. Лиам Пејн

6. Кристина Агилера

7. Кортни Кардашијан

8. Парис Хилтон

9. Ное Сајрус

10. Џон Траволта

11. Мег Рајан

12. Меган Фокс

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

19 Деца на славни личности за кои не ни знаевме дека постојат

Дај бе една карта у п*ку матер!