во ,

12 Фотографии докажуваат дека мрзливоста се граничи со генијалноста

Некои луѓе секогаш одлучуваат да ги направат работите на полесниот начин и некогаш, тој начин може да биде генијален. А, понекогаш и апсурден.

Кога некој претерано мрази декорации, но мора нешто да се украси…

Најдобро решение кога ви требаат двете раце за работа…

Велат дека огнот ќе гори 14 часа без да мора да менувате дрва

За оние кои мразат да мијат садови

Да, за некого менувањето на часовникот при промена на времето е тешка работа

Кога ќе си купиш нова столица, ама си премногу мрзлив да ја склопиш

Ново ниво на мрзеливост…

Кога ве мрзи да го надгледувате тенџерето, технологијата може да биде од помош…

Ако имате кревет на спрат – добра идеја

Идеја како да се собираат лисјата полесно

А автомобилите на батерии може да се најдат за чистење

Што мислиш?

13 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

14 Фотографии покажуваат како изгледаат познатите филмски сцени за време на снимањето

Се спушта НЛО до една викендичка во Тиквешијата…